Australijski Kangur (1 oz.) - 1 uncja złota moneta

10456,86 pln

Kangur narodowa duma przyrodniczego świata, znalazła swoje zasłużone miejsce na słynnych australijskich złotych monetach z serii Kangaroo. Doskonały kunszt mincerzy wzbudza podziw i uznanie. Te wyjątkowe złote monety, cieszą się zasłużoną popularnością na całym świecie. Złote Kangury znalazły się w grupie najpiękniejszych złotych monet inwestycyjnych. 


Na awersie monety australijskiego Kangura, umieszczono głowę królowej Elżbiety II monarchy Australii. Wraz z Kanadą i Nową Zelandią kraj ten należy do wspólnoty narodów, która związana jest personalną unią z koroną brytyjską. Rewers monety przedstawia Kangura torbacza na tle rdzennych australijskich roślin. Oprócz Kangura w mikro laserowej technice wygrawerowano literkę P, oznacza nazwę producenta i dodatkowo zapobiega próbie fałszerstwa. 


Australijski Kangur należy do nielicznych złotych monet, która każdego roku zmienia wygląd, a dokładnie wizerunek Kangura. Mistrzowskie wykonanie i najwyższa próba złota 999,9 przynosi jej ogromną popularność. Wizytówka oraz duma australijskiej sztuki menniczej wybijana jest w słynnej państwowej mennicy Perth Mint. Uncjowy australijski Kangur jest prawnym środkiem płatniczym o nominale 100 AUD.  Po raz pierwszy złota moneta australijski Kangur wyemitowana została w 1986 r. Szybko znalazła miejsce w skrytkach i skarbcach małych i dużych inwestorów w kraju i za granicą. 


Bulionowe monety Kangaroo to symbol doskonałości i gwarancja finansowego bezpieczeństwa. Moneta złoty Kangur to doskonałe narzędzie dywersyfikacji każdego, zrównoważonego portfela inwestycyjnego. 


Podstawową regułą w finansowym świecie jest zachowanie proporcji. Należy dbać o prawidłową dywersyfikację, to ważne słowo w żargonie inwestora. Jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo i wzrost wartości oszczędności musisz posiadać złoto. Złote Kangury to inwestycja na miarę XXI wieku. Dziś wszystkie oczy zwrócone są w kierunku złota.  


Bulionowe złoto to waluta bez granic. Jak świat długi i szeroki wszyscy kupują złote monety po to, by chronić swoje oszczędności. W perspektywie długoterminowej złote monety wielokrotnie dowiodły, że inflacja im niestraszna. Jeśli Twoje pieniądze mają znaczenie, zamień je na złote monety.

Pamiętaj…! Za dobrobyt Twój i Twojej rodziny pełną odpowiedzialność może wziąć tylko złoto.

Do odbioru w wybranym oddziale dnia 23.04.2024 - 24 godziny

1