Spółka Gold Sp. z o.o. prowadzi regulowaną działalność gospodarczą polegającą na kupnie i sprzedaży wartości dewizowych tj. złota dewizowego i platyny dewizowej.

Spółka wpisana jest do rejestru działalności kantorowej, który wskazuje podmioty prowadzące przedmiotową działalność w zgodzie z polskim prawem. Zgodnie z ustawą Prawo Dewizowe, działalność ta podlega kontroli Narodowego Banku Polskiego.

Nasz zespół to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży metali szlachetnych, którzy dołożą wszelkich starań, aby ułatwić Państwu inwestowanie w złoto.

Zgodnie z naszym motto “Inwestycja w złoto jest bardzo prosta, więc i jego zakup powinien taki być”, oferujemy Państwu możliwość nabycia złota inwestycyjnego na dwa sposoby:

  1. W jednym z naszych oddziałów mieszczących się w największych Centrach Handlowych w Polsce.
  2. Na naszej stronie internetowej, która prostotę stawia na pierwszym miejscu.

Inwestycje poprzez naszą spółkę ułatwi również fakt, że oferujemy wyłącznie produktu najwyższej klasy, wyłącznie z renomowanych Mennic. W naszej ofercie znajdują się Sztabki Złota wybite przez dwie szwajcarskie mennice: PAMP oraz Valcambi. Ponadto, oferujemy również Monety Bulionowe, które w państwach pochodzenia uznawane są za pełnoprawny środek płatniczy.

Wybór powyższego asortymentu był podyktowany dobrem naszych klientów. Nie popieramy sprzedawania złota kolekcjonerskiego z nieznanych mennic, na których marża, ponad wartość złota, potrafi przekroczyć nawet 10-15%.

Znajdź nas w największych Centrach Handlowych
Złoto na wyciągnięcie dłoni, dostępne od ręki