Cena XAUPLN : 6845,64

Kim jesteśmy


Spółka Gold Sp. z o.o. prowadzi regulowaną działalność gospodarczą polegającą na kupnie i sprzedaży wartości dewizowych tj. złota dewizowego i platyny dewizowej.


Spółka wpisana jest do rejestru działalności kantorowej, który wskazuje podmioty prowadzące przedmiotową działalność w zgodzie z polskim prawem. Zgodnie z ustawą Prawo Dewizowe, działalność ta podlega kontroli Narodowego Banku Polskiego.


(Rejestr Działaności Kantorowej)

Nasz zespół to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży metali szlachetnych, którzy dołożą wszelkich starań, aby ułatwić Państwu inwestowanie w złoto. 


Zgodnie z naszym motto “Inwestycja w złoto jest bardzo prosta, więc i jego zakup powinien taki być”, oferujemy Państwu możliwość nabycia złota inwestycyjnego na dwa sposoby:


1. W jednym z naszych oddziałów mieszczących się w największych Centrach Handlowych w Polsce.


2. Na naszej stronie internetowej, która prostotę stawia na pierwszym miejscu.


Inwestycje poprzez naszą spółkę ułatwi również fakt, że oferujemy wyłącznie produktu najwyższej klasy, wyłącznie z renomowanych Mennic. W naszej ofercie znajdują się Sztabki Złota wybite przez dwie szwajcarskie mennice:


PAMP oraz Valcambi


Ponadto, oferujemy również Monety Bulionowe, które w państwach pochodzenia uznawane są za pełnoprawny środek płatniczy.


Wybór powyższego asortymentu był podyktowany dobrem naszych klientów. Nie popieramy sprzedawania złota kolekcjonerskiego z nieznanych mennic, na których marża, ponad wartość złota, potrafi przekroczyć nawet 10-15%.


Złoto Wrocław, Złoto Warszawa, Złoto Katowice, Złote Sztabki, Złote Monety

Masz Pytanie? Napisz do nas!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Nasze dane:

Gold Sp. z o.o.     ul. Brylantowa 24     52-214 Wrocław


KRS: 0000745285     NIP: 8961580451     Regon: 381055023